masoneilan_otd2025

Vi ser frem til å delta på OTD Energy 2025 i Stavanger Forum 15.–16. oktober! Dette er en viktig møteplass for energibransjen, og vi gleder oss til å vise frem våre løsninger for krevende offshore-applikasjoner.

Ett av høydepunktene på vår stand er Masoneilan 21000-serien kontrollventil – en ventilserie som setter standarden for pålitelighet og presisjon i tøffe miljøer.

Hvorfor 21000-serien?

  • Robust konstruksjon for offshore-forhold
  • Presis regulering for optimal prosesskontroll
  • Materialvalg og opsjoner som møter strenge offshore-standarder

Besøk oss på stand B-6065 for en prat om hvordan vi kan bidra til sikker og effektiv ventilkontroll i dine prosjekter. Våre eksperter står klare til å dele erfaringer og tekniske detaljer.

👉 Vi sees på OTD Energy 2025!


Flere nyheter

Nyansettelse – Servicetekniker

Fra 317 A-kamper til en ny rolle på servicelaget vårt Vi er svært glade for å ønske Christer Kolnes Håland velkommen…

Masoneilan PXR™: Ny reguleringsventil som kombinerer ytelse og pålitelighet

Baker Hughes utvider Masoneilan-porteføljen med den nye PXR™ Single Seated Globe Valve. Ventilen er utviklet for å…

DropTech all in one kjemilkalie innjekson

Håland Instrumentering inngår partnerskap med Droptech

Håland Instrumentering blir offisiell partner for Droptech i Norge og tilbyr salg, installasjon og service av…

Ivar Kristensen - Ny økonomileder

Nyansettelse – Økonomileder

Vi har gleden av å ønske Ivar velkommen som vår nye økonomileder i Håland Instrumentering! Ivar bor på Sola sammen med…